a_persson

Andreas

Försäljare direktnr: 0456-227 25 (Ledig Torsdagar) a.persson@husvagnsexpo.se

 

eddie

Eddie

VD / Försäljare direktnr: 0456-226 35 (Ledig Månd & Onsd) eddie@husvagnsexpo.se

 

Tony

Serviceansvarig tony@husvagnsexpo.se

 

Anders

Serviceman via Serviceansvarig 0456-225 43 info@husvagnsexpo.se

 

Jonas

Serviceman via Serviceansvarig 0456-225 43  info@husvagnsexpo.se

 

Nello

Rekonditionering via Serviceansvarig 0456-225 43 info@husvagnsexpo.se

 

Nicolae

Rekonditionering via Serviceansvarig 0456-225 43 info@husvagnsexpo.se

 

Marika

Administration direktnr: 0456-645 101 marika@husvagnsexpo.se

 

marcus

Marcus

Försäljare direktnr: 0456-225 97 (Ledig Tisdagar) Mob: 0701-68 51 04 (Ej SMS) marcus@husvagnsexpo.se

 

Jörgen

Butiksansvarig direktnr: 0456-226 34 (Ledig Onsdagar)
Telefontid onsdagar 09.00-13.00 reservdelar@husvagnsexpo.se

 

Philip

Kundmottagare direktnr: 0456-225 43 Telefontid: 10.00-13.30  (Ledig Tisdagar ojämn vecka) philip@husvagnsexpo.se

 

Pelle

Serviceman via Serviceansvarig 0456-225 43 info@husvagnsexpo.se

 

Douglas

Serviceman via Serviceansvarig 0456-225 43 info@husvagnsexpo.se

 

Niklas

Serviceman via Serviceansvarig 0456-225 43 info@husvagnsexpo.se

 

Gregor

Serviceman via Serviceansvarig 0456-225 43 info@husvagnsexpo.se

 

Jill

Administration direktnr: 0456-228 49 jill@husvagnsexpo.se