Försäljning

Andreas Persson
direktnr: 0456-227 25 (ledig Torsdagar)
a.persson@husvagnsexpo.se

Marcus Dolata
direktnr: 0456-225 97 (ledig Tisdagar)
mobil: 0701-68 51 04 (Ej SMS)
marcus@husvagnsexpo.se

Eddie Dolata / VD
direktnr: 0456-226 35 (ledig Måndagar och Onsdagar)
eddie@husvagnsexpo.se

Butiken
Gunnar
direktnr: 0456-226 34 (ledig Måndagar jämn vecka)
reservdelar@husvagnsexpo.se

Serviceansvarig
Jörgen / direktnr: 0456-225 43 (ledig Fredagar) Telefontid: 10.00-13.30
jorgen@husvagnsexpo.se

Service
Tony / Serviceman

Douglas / Serviceman

Anders / Serviceman

Jonas / Serviceman

Gregor / Serviceman

Pelle / Serviceman

Niklas / Serviceman

Nello / Rekonditionering

Nicolae / Rekonditionering

Philip / Hallvärd (Ledig Tisdagar ojämn vecka)

philip@husvagnsexpo.se

Administration

Marika
direktnr: 0456-645 101 (Mammaledig)
marika@husvagnsexpo.se

Jill
direktnr: 0456-228 49
Jill@husvagnsexpo.se

Lotta