Försäljning

Andreas Persson
direktnr: 0456-227 25 (ledig Torsdagar)
a.persson@husvagnsexpo.se

Marcus Dolata
direktnr: 0456-225 97 (ledig Tisdagar)
mobil: 0701-68 51 04 (Ej SMS)
marcus@husvagnsexpo.se

Eddie Dolata / VD
direktnr: 0456-226 35 (ledig Måndagar och Onsdagar)
eddie@husvagnsexpo.se

Butiken
Jörgen
direktnr: 0456-226 34 (ledig Onsdagar)
(Telefontid onsdagar 09.00-13.00)
reservdelar@husvagnsexpo.se

Serviceansvarig
Tony
tony@husvagnsexpo.se

Kundmottagare
Philip
direktnr: 0456-225 43 Telefontid: 10.00-13.30 (Ledig Tisdagar ojämn vecka)
philip@husvagnsexpo.se

Servicemän

Douglas / Serviceman

Anders / Serviceman

Jonas / Serviceman

Gregor / Serviceman

Pelle / Serviceman

Niklas / Serviceman

Nello / Rekonditionering

Nicolae / Rekonditionering

Administration

Marika
direktnr: 0456-645 101
marika@husvagnsexpo.se

Jill
direktnr: 0456-228 49
Jill@husvagnsexpo.se